Turiu skambiausią vardą – Lietuva!

        Per visą Lietuvą nuvilnijo Vasario 16-osios minėjimų, koncertų ir renginių banga. Šią svarbią datą paminėjo ir Linksmakalnio bendruomenė. Šiemet pagrindinis šventės akcentas – seniūnijos vėliavos šventinimas, jos autorius dailininkas Rolandas Rinkūnas. Šventės pradžioje buvo sugiedotas Lietuvos valstybės himnas, vėliau Linksmakalnio seniūnas Vaclovas Žvirblis garbingai įnešė vėliavą. Šventinimo ceremonija buvo patikėta Išlaužo parapijos klebonui Sigitui Bitkauskui. Po vėliavos pašventinimo skambėjo daina apie Lietuvą, kurią atliko Ilgakiemio merginų duetas „Draugės“ vadovė Jūratė Balsienė.
Minėjime dalyvavo ne tik Linksmakalnio gyventojai, bet ir Seimo narys Antanas Nesteckis, bei solistė Sigutė Trimakaitė, kuri atliko keletą originalių dainų. Daug šiltų žodžių ir nuoširdžių palinkėjimų išsakė renginyje dalyvavęs Seimo narys Antanas Nesteckis, kuris savo sveikinimo pabaigoje, seniūnui Vaclovui Žvirbliui, įteikė Kauno rajono vėliavą. Labai džiaugėmės Sigutės Trimakaitės atliktomis dainomis, o jos apsilankymas šioje šventėje suteikė nepakartojamo žavesio šiam renginiui. Vėliau šventę tęsė Ilgakiemio moterų vokalinė grupė „Menu akimirką“ vadovė Jūratė Balsienė. Gilūs žodžiai ir skambios dainos buvo skirtos Lietuvai. Šventė buvo graži ir prasminga, nuo šiol Linksmakalnio seniūnija turės savo vėliavą.
        Renginio metu vyko kūrybinė akcija vaikams ir jaunimui „Kuriame Lietuvą dabar“, ji tęsis iki Kovo 11 – osios dienos. Smagu, kad ne tik bendruomenės gyventojai rašė palinkėjimus Lietuvai bet ir garbingi svečiai  dalyvavo šioje akcijoje.


Rašyti komentarą