„Forever Living“ apie Alaviją

Kviečiame į „Forever Living“ kompanijos ekologiško Alavijo produktų pristatymą kuris vyks vasario 24 d. 18,00 val. Salėje,  Liepų g. 7, Linksmakalnyje

Amerikiečių „Forever Living“ kompanija, kuri yra pasaulyje pati didžiausia ekologiško Alavijo augintoja. Ji gamina sveikatai stiprinti produktus iš nužievinto alavijo gelio, t.y. vidinės lapo dalies. Augalas labai turtingas. Turi 200 veikliųjų medžiagų ir kt. Yra programa sąnariams, žarnynui ir t.t.
Produktus pristatys p. Jaroslava.

Jaroslava apie save….
esu iš Aukštaitijos kraštų, gražaus Zarasų rajono. Man 56 metai, 33 darbo metus atidaviau dirbdama ikimokykinės įstaigos vadove. Prieš dešimtį metų stipriai sportavau ir neteisingai sportuodama sugadinau kojų sąnarius. Taip likimas lėmė, kad per vieną žmogų susipažinau su amerikiečių „Forever Living“ kompanija, kuri yra pasaulyje pati didžiausia ekologiško Alavijo augintoja. Ji gamina sveikatai stiprinti produktus iš nužievinto alavijo gelio, t.y. vidinės lapo dalies. Augalas labai turtingas. Turi 200 veikliųjų medžiagų ir kt. Yra programa sąnariams, žarnynui ir t.t.

Pradžioje buvau labai skeptiška, nelabai norėjau tuo augalu patikėti, bet kai nebegalėjau lipti laiptais ir man grėsė sąnario keitimo operacija, nutariau pabandyti. Esu labai dėkinga žmogui, parodžiusiam man teisingą kelią į sveikatą. Dabar aš atsilyginu tuo pačiu gerumu kitiems žmonėms, turintiems įvairių negalių. Kalbu pavyzdžiais, turiu nemažai surinkusi nuotraukų žmonių, turėjusių įvairių problemų. Apie Alavijo naudą, sveikatos problemas ir kitus panašius dalykus kalbuosi su žmonėmis, diskutuojam. Kai kada į paskaitas su manimi vyksta chirurgas – onkologas Šarūnas Krikščionaitis. Tikiuosi malonaus susitikimo su Jumis.

Maloniai kviečiame dalyvauti visus susidomėjusius alaviju ir jo produktais.
Vaclovas Žvirblis

Rašyti komentarą