Geri darbai – Linksmakalnio vaikams!

Sportiškai aktyviausių Linksmakalnio gyventojų dėka 2010 metų vasaros pabaigoje buvo įkurta asociacija „Linksmakalnio sporto klubas“. Pirmaisiais savo gyvavimo metais sporto klubo tilslas buvo įtraukti kuo daugiau miestelio žmonių į aktyvią sportinę veiklą. To pasekoje linksmakalniečiai dalyvavo Kauno rajono seniūnijų sporto varžybų įvairiose rungtyse, taip pat Linksmakalnyje buvo suorganizuotas 6-ių komandų futbolo turnyras, dalyvauta kituose sportiniuose renginiuose.

Nebuvo užmiršti ir mažiausieji mūsų miestelio gyventojai. 2011 metų rugsėjo mėnesį UAB „SMScredit.lt“ priėmė Linksmakalnio sporto klubo prašymą dalyvauti konkurse dėl 5000 litų vertės prizo, už kuriuos butų nupirkta vaikams žaidimų aikštelė. Tereikėjo visą mėnesį truksiančiame balsavime įveikti kitų organizacijų projektus. Ši žinia netrukus apskriejo visą Linksmakalnį,  gyventojai aktyviai balsavo, ragino savo draugus, pažįstamus ir artimuosius palaikyti šią iniciatyvą. Visą rugsėjo mėnesį vyko aktyvus balsavimas, o spalio mėnesio pradžioje iš konkurso organizatorių gauta žinia „sveikiname, jūs laimėjote…“  buvo puikiausias įvertinimas miestelio žmonių susivienijimui. Už gautą paramą buvo nupirkta vaikams žaidimų aikštelė, o jai įrengti ir sumontuoti vėl buvo organizuojama gyventojų talka, kuri truko visą savaitgalį. Aikštelės įrengimo darbuose buvo saulaukta ir svarios Linksmakalnio seniūnijos paramos, kuri parūpino betonavimui ir aikštelės pagrindui visą reikalingą žvyrą. Aktyviausiai talkoje dalyvavo Linksmakalnio seniūnas Vaclovas Žvirblis, Linksmakalnio sporto klubo pirmininkas Darius Garčinskas, miestelio gyventojai Karolis Butkevičius, Remigijus Jusevičius, Šarūnas Gajauskas, Tautvydas Žvirblis, Arvydas Mickus, Gintautas Jaudegis, Gintautas Bendoraitis ir kiti. Naujai įrengtoje žaidimų aikštelėje vaikai galės lieti savo emocijas, tvirtėti fiziškai, o svarbiausia, kad savo laisvalakį iš gatvės perkels  į saugesnę aplinką.

Visų Linksmakalnio vaikučių vardu dėkojame UAB „SMScredit.lt“  už suteiktą parama vaikų žaidimų aikštelės įsigijimui, o visiems talkininkams už šios aikštelės pastatymą. Tikimės, kad tai kas pastatyta išliks ilgam ir teiks džiaugsmą mūsų miestelio vaikams. O pradėti geri darbai bus tęsiami vykdant kitus projektus.

  1. Dariau, tu – saunuolis! dar karta aciu uz aikstele ir parodyta iniciatyva!

  2. Aciu 🙂 jeigu pavyks, bandysim dar plestis

Rašyti komentarą