Suskrido angelai į Linksmakalnį

Jau antri metai Linksmakalnio kultūros centre rengiama Kauno rajono meno kūrėjų paroda- konkursas „Mano angelas“. 2005 m. 1-oje parodoje – konkurse sulaukėme 75 darbų iš 38 autorių. 2006 m. 2-oje parodoje – konkurse dalyvavo 32 autoriai ir 65 darbai. Sulaukėme darbų atliktų įvairia technika – karpinių, piešinių, skulptūrų, tapybos, floristinių kompozicijų. Autoriai buvo skirstomi į 3 grupes: vaikai, jaunuoliai ir suaugusieji.
Šiais metais vaikų grupėje nugalėtojais tapo Domeikavos darželio auklėtiniai. Jaunuolių grupėje – Mindaugas Drozdovskis iš Rokų dailės studijos, suaugusiųjų grupėje – tautodailininkė Alina Vitkauskienė iš Jonučių. Pažymėti ir šie autoriai ir jų darbai – skulptorius Adolfas Teresius (Garliava), tautodailininkas Antanas Ruškys (Raudondvaris), tautodailininkas Sigitas Jokubaitis (Rokai).

Po dviejų parodų – konkursų keletas autorių padovanojo savo kūrinius steigiamam ANGELO muziejui Linksmakalnio kultūros centre. Šią vasarą norime atidaryti 1-ąjį Lietuvoje tokio pobūdžio muziejų. Bet, kad tai padarytume, trūksta labai nedaug – naujų grindų ir naujo lango. Darbo jėgos surasime ir sienas savo lėšomis sutvarkysime, tik pagalbos prašome šiems trūkumams sutvarkyti.

Aida Žvirblienė

Linksmakalnio kultūros centro direktorė

Rašyti komentarą