Išvyka į Seimą

   2015m. lapkričio 5 dieną, Seimo nario Antano Nesteckio kvietimu, Linksmakalnio gyventojai lankėsi Seime. Ekskursijos metu, bendruomenės nariai turėjo galimybę susipažinti su Lietuvos valstybės valdymo sistema, parlamento veikla ir institucijos struktūra. Linksmakalniečiai džiaugėsi suteikta galimybe stebėti Vyriausybės valandą Seime, kurios metu į seimo narių klausimus atsakinėjo šalies ministrai. Netrukus ekskursijos dalyviai su Seimo nariu Antanu Nesteckiu diskutavo apie šios dienos aktualijas, rūpesčius, švietimo sistemą, įstatymų leidybą. Benduromenės nariai aktyviai įsitraukė į diskusiją ir džiaugėsi galėdami gauti visus atsakymus į rūpimus klausimus. Po įdomios ekskursijos Seime, Linksmakalnio gyventojai vyko į Valdovų rūmus, kuriuose daug naujo išgirdoapie LDK rezidencijos teritorijos raidą, vaikščiojo po įspūdingą archeologinį rezervatą, apžiūrėjo išlikusius autentiškus mūrus ir unikalius radinius. Linksmakalnio gyventojus itin sužavėjo Edukacijos ir lankytojų centro direktorius Gediminas Gendrėnas, kurio dėka kiekvienas pasisėmė naujų žinių, gerų emocijų ir neišdildomų įspūdžių.
     Linksmakalnio gyventojai nusprendė – šią ekskursiją teks pakartoti! Nuoširdžiai dėkojame Seimo nariui Antanui Nesteckiui už kelionės organizavimą į sostinę ir malonų priėmimą Seime.

Rašyti komentarą

PASTABA - galite naudoti šias HTML žymas ir atributus:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>